Zamieszkajmy
ciekawiej!
MENU

DEWELOPER jakość i precyzja!

PSB MINI MRÓWKA S.C., a więc Wojciech i Jacek Szumańscy, związani są z sektorem budowlanym od 2008 roku. Jako dostawcy materiałów budowlanych należą do największej w Polsce grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). W ofercie sklepów znajduje się 20 tysięcy artykułów branży budowlanej, wykończeniowej, elektronarzędzi, farb, instalacji, oświetlenia oraz artykułów do kuchni, łazienki i ogrodu. W swojej bazie PSB posiada ponad 250 000 artykułów, które może dostarczyć na indywidualne zamówienie klienta.

Po sukcesie jaki odnieśli na rynku związanym z materiałami budowlanymi i nauczeni błędami popełnianymi przez wielu poprzedników, postanowili pójść o krok dalej, realizując własną inwestycję. Nauczeni doświadczeniem zdobytym przy kilkunastoletnim obsługiwaniu setek budów posiadają wiedzę w jaki sposób organizować proces budowlany aby odnieść sukces.

Dzięki temu są też gwarantem terminowych, o sprawdzonej jakości materiałów dostaw, a co bezpośrednio przekłada się na pewność, że budowa będzie realizowana zgodnie z harmonogramem i bez opóźnień.

Deweloper korzysta ponadto z pełnego wsparcia biura projektowego ProKoncept, które podjęło się realizacji inwestycji w systemie ‘projektuj i buduj’, co zapewnia minimalizację błędów wykonawczych i pełen nadzór autorski nad realizacją zgodnie z projektem. ProKoncept może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem przy realizacji inwestycji deweloperskich od projektu po sprzedaż!