Zamieszkajmy
ciekawiej!
MENU

LOKALIZACJA najlepsza dla zdecydowanych

W dzisiejszych czasach przyjazne otoczenie, czas dostępu do miasta z okolic podmiejskich, komfort dojazdu i alternatywne możliwości przemieszczania się to najważniejsze aspekty, determinujące wybór nowego miejsca do życia.

Dlatego właśnie wybraliśmy Wieliszew – miejsce oddalone od Warszawy o niecałe 30 minut jazdy samochodem, z dostępem do komunikacji publicznej i kolei SKM, znajdujące się w przepięknym otoczeniu lasów, Zalewu Zegrzyńskiego oraz rzeki Narew.

Dowiedz się więcej o lokalizacji Osiedla PIXEL

Znajdujący się na północ od Warszawy Wieliszew zasługuje na miano miasteczka XXI wieku. Poza dokonałą komunikacją łaczącą tę podmiejską miejscowość ze stolicą, stanowi wzór do naśladowania w kwestii inwestycji infrastrukturalnych dla ludności.

Od kilku lat miasto intensyfikuje swoje działania w kierunku zapewnienia doskonałego zaplecza dla osiedlających się mieszkańców.

4 alternatywne typy
komunikacji publicznej
29 minut do
centrum Warszawy
30+ rocznie inwestycji
infrastrukturalnych
250+ kilometrów sieci
dróg rowerowych

Inwestycje miejskie w parze z działalnością deweloperską idą miedzy innymi w kierunku rozszerzania coraz większej sieci połączeń dróg rowerowych, szlaków pieszo-rowerowych, placów zabaw oraz udoskonalenia już bardzo dobrze działającego zaplecza dla ludzi aktywnych.

Bliskość natury otrzymujesz u nas w standardzie! W bezpośredniej okolicy znajduje się Jezioro Wieliszewskie, Zalew Zegrzyński, rzeka Narew oraz rozległe połacie lasów.

rozwinieta sieć
dróg rowerowych
bezpieczne
szlaki piesze
infrastruktura dla
biegaczy
bliskość natury
jeziora, lasy, rzeka!

W okolicy, poza rekreacją, rozwija się mocne zaplecze edukacyjne, już dla najmłodszych. Nowopowstające żłobki i przedszkola oraz szkoły podstawowe zapewniają edukacje na poziomie podstawowym z wykorzystaniem nowoczesnych metod i środków, Nauka odbywa się w nowych, klimatyzowanych salach. Obiektów edukacyjnych przybywa z każdym rokiem.

Poza edukacją mieszkańcy Wieliszowa mogą liczyć również na szeroką dostępność sklepów, restauracji, aptek, opieki zdrowotnej, a nawet szpitala.

żłobki, przedszkola
szkoły podstawowe
sklepy
i minimarkety
służba zdrowia
i apteki
ogólnodostępny
szpital

Wieliszew staje się również małym ośrodkiem kulturalnym. Coroczne imprezy lokalne oraz atrakcje mobilne sprawiają, że Wieliszew potwierdza swoje aspiracje nowoczesnego podmiejskiego raju.

Wszystkie te atuty gwarantują wspaniałą atmosferę do spędzania wolnego czasu, nie odbierając możliwości szybkiego skorzystania z atrakcji wielkomiejskiego życia.

Co w pobliżu?

Filtruj wg