Zamieszkajmy
ciekawiej!
MENU

Osiedle PIXEL miejsce, w którym żyje się lepiej

Nowe osiedle o nietuzinkowym stylu w doskonałej lokalizacji! Osiedle na wskroś innowacyjne, minimalistyczne w formie architektonicznej i różniące się od wszystkiego, co do tej pory widzieliście!

Spójność rozwiązań, niezwykła funkcjonalność pomieszczeń – oto kluczowe założenia tego wyjątkowego projektu!

A co powiesz na możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń? Co jeśli zaproponujemy Ci trzy różne warianty zagospodarowania 3 kondygnacji?

Chcecie zamieszać ciekawiej?

Dowiedz się więcej o lokalizacji Osiedla PIXEL
6 budynków
dwulokalowych
12 przestronnych
apartamentów
3 kondygnacje
w budynkach
2 zadaszone miejsca
dla samochodów
doskonała lokalizacja
na obrzeżach Warszawy
bardzo dobra infrastruktura
na i wokół Osiedla PIXEL
wspaniałe miejsce do życia
dla rodzin z dziećmi

Jeszcze więcej atutów?

  • Bardzo ważnym atutem Osiedla PIXEL jest wysoki standard wykonania budynków i ich usytuowanie. Warto wiedzieć, że zaprojektowaliśmy domy tak, aby zapewnić Ci nieograniczony widok z okien na otaczającą przyrodę.
  • Funkcjonalność i ustawność pomieszczeń nie ma sobie równych na rynku. Co więcej, już na etapie budowy możesz wybrać 1 z 3 wariantów rozwiązania 3 kondygnacji, czyli strefy z pokojami.
  • Duże, wertykalne okna pozwalają zobaczyć więcej, wpuścić więcej światła i świeżego powietrza, m.in. przez otwierane drzwi balkonowe w każdym pokoju.
  • Oczekujesz wysokiego standardu? Świetnie! Proponujemy Ci zatem salon o wysokości ponad 3,60 m. To u nas standard, dzięki któremu poczujesz przestrzeń i wyjątkowość tego miejsca.
  • Dla uzyskania najwyższego komfortu postanowiliśmy zadbać również o Twoje samochody. Poza garażem, każdy apartament posiada dodatkowe miejsce parkingowe pod wiatą.
  • Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom logistycznym, oferujemy dla każdego apartamentu wygodne, przestronne pomieszczenie techniczne na tyłach wiaty, służące do segregacji odpadów oraz jako mini-magazyn na narzędzia ogrodnicze, rowery i wszystko, czego możesz pozbyć się z garażu.
  • Warto wspomnieć, że wzdłuż inwestycji biegnie utwardzona, asfaltowa droga posiadająca latarnie wyposażone w oświetlenie typu LED. Prezentuje się zatem nowocześnie, daje komfort użytkowania oraz zapewnia bezpieczeństwo wieczorem i nocą.

Technologia

Jeśli podstawy budownictwa nie są Ci obce, to na pewno ucieszy Cię fakt, że ściany zewnętrzne i wewnętrzne zbudowane są z sylikatów, czyli możliwie najzdrowszego materiału ściennego na rynku, oferującego również najwyższą izolacyjność akustyczną.

Ściany pomiędzy pomieszczeniami również budujemy z sylikatu, co gwarantuje ciszę i wytrzymałość konstrukcji.

Stropy żelbetowe monolityczne zapewniają wysoką nośność i naprawdę dobrą izolacyjność akustyczną. Zaletą takiego rozwiązania jest brak przykrego dudnienia, typowego dla zwykle stosowanych stropów żelbetowych. Stropy monolityczne zapewniają również możliwość dowolnej aranżacji każdej kondygnacji, a więc dowolnego sytuowania ścianek działowych, właśnie ze względu na wysoką wytrzymałość.

Postaraliśmy się również, aby izolacja termiczna była na najwyższym poziomie. Ściany ocieplone zostały styropianem o wysokich parametrach izolacyjności. Stropodach przykryty został warstwą ocieplenia od 20 do 30 cm, zapewniając komfort cieplny w ekstremalnych temperaturach.

Wysoka jakość budowlana
gwarantowana zastosowaniem
odpowiednich materiałów
Doskonała izolacja
zarówno dźwiękochłonna
jak i termiczna